Miło jest mi poinformować Was, że z dniem 15 maja 2024 roku Disc Golf Media Polska staje się oficjalnym partnerem PDGA Europe w sferze wsparcia multimedialnego przekazu wybranych wydarzeń wideo z zawodów i wydarzeń disc golfowych w Polsce. Cieszę się, że nam zaufano, a nasze szczere starania rozwoju disc golfa za pomocą przekazu wideo i audio przynoszą coraz lepsze efekty. Wspierajcie nas, dziękujemy!

Mariusz Irzykowski #DGMP

Disc Golf Media Polska to projekt pasjonatów multimediów i aktywnych graczy w disc golf. Wsłuchujemy się w oczekiwania i pomysły całej społeczności disc golfa w Polsce.

Z Waszą pomocą zrealizowaliśmy transmisje live oraz 70 materiałów wideo na kanale YouTube, aby promować Naszą wspólną pasję do wprawiania dysków w ruch!

Planujesz zawody? Odezwij się do Nas w roku 2024!

Dajmy widzom i graczom możliwość tworzenia zasięgów w świecie social mediów. Wesprzyjmy ich entuzjazm. Mamy nadzieję, że poprzedni sezon pokazał nasze możliwości i przekonał Was do współpracy z nami.

Mariusz Irzykowski #DGMP

Widzieliście tegoroczne Mistrzostwa Polski w Disc Golfie 2023? Sprawdź koniecznie:

Budujemy erę disc golfa w Polsce. Po trudnym okresie zamknięcia w domach. Dajemy powiew świeżego powietrza w plenerze. Nieprzewidywalne sytuacje i Ci najlepsi… Śledź zawody w Twojej okolicy. Zobacz najlepszych graczy w Polsce. Wejdź w interakcję, zaangażuj się. Pomóż szerzyć pozytywną „kulturę dysku”.

Mariusz Irzykowski #DGMP

Nasza działalność polega na realizacji streamów live z wydarzeń sportowych dla społeczności disc golfowej i nie tylko. Nasze streamy będą cykliczne – zgodne z kalendarzem imprez disc golfowych w Polsce. Naszym celem jest dostarczenie do obecnie istniejącej i dynamicznie rozwijającej się społeczności disc golfowej w Polsce fajnej jakości materiałów z zawodów.

Zebrane środki posłużą nam na pokrycie kosztów realizacji. W zamian nasi sponsorzy otrzymają dodatkowy pakiet mediów:

a) dostęp do czasu reklamowego podczas bloków reklamowych w trakcie transmisji live.

b) możliwość oglądania materiałów ekskluzywnych takich jak wywiady czy najlepsze akcje itp.

Uważamy, że nasza nazwa świetnie tłumaczy cel naszego działania – Tworzenie mediów – dla społeczności disc golfowej w Polsce.