Chain Reaction League – druga edycja zimowej ligi wiązać się będzie z otwarciem nowo powstałego 18-nasto dołkowego pola Disc Golf Luboń. Liga będzie rozegrana w formacie – 5 kolejek, z czego aby liczyć się w klasyfikacji generalnej trzeba rozegrać minimum 4. Rozszerzona zostaje ilość kategorii w stosunku do zeszłego roku i dostępne będą: MPO, FPO, MP40, MA4.

Pierwsza kolejka rozegrana zostanie na podstawowym layoutcie 2×18 dołków. Na każdej kolejnej kolejce można spodziewać się przeróżnych modyfikacji – nie tylko samego layoutu, ale też „zasad” gry.

10 marca 2024 roku w niedzielę finałowa kolejka Chain Reaction League vol. 2 sankcjonowana przez PDGA jako C-tier. Format dwóch rund po 18 dołków.

Harmonogram wydarzenia:

Niedziela (10 marca)
10:00 Start pierwszej rundy
13:00 – 13:40 Przerwa regeneracyjna
13:45 Start drugiej rundy
17:00 zakończenie turnieju, podsumowanie całej ligi, ceremonia rozdania nagród

W cenie wpisowego:
– Loteria dla wszystkich uczestników
– Nagrody dla każdej kategorii

Lokalizacja: Disc Golf Luboń, Nadwarciański Szlak Rowerowy 6, 62-030 Luboń, Poland

  • Chain Reaction League vol. 2 - kolejka #6 FINAŁ C-TIER
    • Round 1
123456789101112131415161718 Sum +/-
Par 333333353333434433 59
Pro Open (30)
1
Maciej Litwinienko
03/10/24 10:00332323352242523534 56 -3 56 -3
2
Piotr Borkowski
03/10/24 10:00342333462332424443 59 0 59 0
2
Michał Rozynek
03/10/24 10:00343233363231544352 59 0 59 0
3
Kamil Loczek
03/10/24 10:00334333354322543343 60 +1 60 +1
4
Robert Hejda
03/10/24 10:00344324463332523532 61 +2 61 +2
4
Antoni Zakroczymski
03/10/24 10:00333323473322544442 61 +2 61 +2
4
Wojciech Starzewski
03/10/24 10:00233325363233444524 61 +2 61 +2
5
Mateusz Ukleja
03/10/24 10:00433333363333435632 63 +4 63 +4
6
Filip Mieczykowski
03/10/24 10:00443324362544424532 64 +5 64 +5
7
Mateusz Bzówka
03/10/24 10:00353432363342543643 66 +7 66 +7
7
Maksymilian Palczewski
03/10/24 10:00343434452343444453 66 +7 66 +7
8
Piotr Lisowski
03/10/24 10:00343343552233436743 67 +8 67 +8
9
Florian Nowaczewski
03/10/24 10:00233443574443444534 70 +11 70 +11
10
Marek Gontarz
03/10/24 10:003423 12 -2 12 -2
11
Cezary Więch
03/10/24 10:002443 13 -1 13 -1
11
Marcin Boros
03/10/24 10:002344 13 -1 13 -1
12
Mikołaj Rybaczuk
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Adam Genderka
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Grzegorz Urbański
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Patryk Pachuc
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Bartosz Wiśniewski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Witek Wiśniewski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Grzegorz Witczak
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Robert Wilpiszewski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Michał Maciołek
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Kamil Martenka
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Oskar Żuchliński
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Krzysztof Wrzeszcz
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Michał Bordzoł
03/10/24 10:00 0 0 0 0
12
Jacek Ciechanowski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
Pro Master 40+ (10)
1
Marcin Harabin
03/10/24 10:00243333353342533533 60 +1 60 +1
2
Mateusz Marciniak
03/10/24 10:00343333453332535343 62 +3 62 +3
3
Sebastian Śleboda
03/10/24 10:00434434453343425533 66 +7 66 +7
4
Michal Gorzkowski
03/10/24 10:00534326372344445443 70 +11 70 +11
4
Piotr Ratajewski
03/10/24 10:00444422474342544652 70 +11 70 +11
4
Kamil Karpala
03/10/24 10:00343343563343544643 70 +11 70 +11
5
Pawel Cytrynski
03/10/24 10:00544333474554544633 76 +17 76 +17
6
Jakub Nurzaj
03/10/24 10:00 0 0 0 0
6
Michał Księżuk
03/10/24 10:00 0 0 0 0
6
Andrzej Borkowski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
Pro Open Women (3)
1
Marina Zeniuk
03/10/24 10:00434543463332645743 73 +14 73 +14
2
Beata Masłowska
03/10/24 10:00 0 0 0 0
2
Basia Miłosz
03/10/24 10:00 0 0 0 0
Mixed Amateur 4 (21)
1
Grzegorz Lubczyk
03/10/24 10:00533433354332524333 61 +2 61 +2
2
Hubert Urbanski
03/10/24 10:00343534463342543442 66 +7 66 +7
3
Kacper Szopieraj
03/10/24 10:00244424382333444635 68 +9 68 +9
4
Tomasz Obermüller
03/10/24 10:00345433364432544733 70 +11 70 +11
4
Kamil Regauer
03/10/24 10:00343433374343445463 70 +11 70 +11
4
Kuba Kaługa
03/10/24 10:00244323474353446534 70 +11 70 +11
5
Tadeusz Maszewski
03/10/24 10:00354433463333545544 71 +12 71 +12
6
Marcin Mrzygłód
03/10/24 10:005343233104343446533 72 +13 72 +13
7
Mariusz Maternik
03/10/24 10:00444433383342555544 73 +14 73 +14
8
Axel Starosta
03/10/24 10:00444433574345643434 74 +15 74 +15
9
Jakub Kisielnicki
03/10/24 10:00353344694445546545 83 +24 83 +24
9
Tomasz Skoracki
03/10/24 10:00734446574354536733 83 +24 83 +24
10
Karol Koziatek
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Filip Górski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Paweł Słotwiński
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Igor Mirowski
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Mikołaj Kuczyński
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Andrzej Połeć
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Łukasz Kordys
03/10/24 10:00 0 0 0 0
10
Michał Pawlak
03/10/24 10:00 0 0 0 0
11
Paweł Szwed
03/10/24 10:003354 15 +1 15 +1